Jdi na obsah Jdi na menu
 

heartVšechna koťata jsou v nových domovechheart

We do not have kittens available!

tomania-kotata.jpg

ornament2012.jpg

 

Věnujte, prosím, také svou pozornost následujícím řádkům pro získání informací o chovatelských postupech a úskalí, která na chovatele mohou čekat, pokud si začne "PLÁNOVAT" :)

Pak můžete více porozumět a tak se i více zorientovat v problematice, což Vám může pomoci ve výběru právě toho Vašeho NEJ-vysněného koťátka. Protože i tento výběr by se měl řídit zodpovědností a ve svém finále by měl vždy vést k Vaší plné spokojenosti s novým členem rodiny! :-)

  Plány.......žádný chovatel se jim neubrání, resp. ten, kdo chce odchovat koťata v zájmu rozvoje svého plemene. Nechci, aby tato stránka působila jakkoli inzertně, stránka je informativní o vizích a představách či plánech, které pro svoje kočičky myslím do budoucna. Ale jak to bývá, člověk míní a příroda mnohdy mění, je možné, že mé plány se třeba ani neuskuteční nebo se neuskuteční zcela podle předpokladů. Co to znamená? Mohou přijít rodinné faktory, kvůli kterým se plánovaná koťata odloží, anebo si kočka s kocourem, kterého jste jí vybrali nesedne a krytí se vůbec nezdaří a taky se často stává, že kočka nezačne říjet a je to :-)))) To to všechno však nevylučuje a neznamená, že plány by se měly odložit či je nemít, určitě je důležité pro každou chovatelskou stanici, aby chovatel měl představu jakou cestou se chce vydat a jaká zvířata do budoucna spojit a jak naložit s potomky v rámci jeho plánů s odchovy. O tomto všem se můžete dozvědět a dočíst na této stránce a pak již jen sledovat jak se plány daří realizovat, anebo mne i kontaktovat v případě bližšího zájmu o to, co se v mé stanici děje a chystá.  

 

  ornament2012.jpg

 Základní INFO:

Mám registrovanou chovatelskou stanicí pod FIFe a VŠECHNA koťátka ode mne mají vždy  PRŮKAZ PŮVODU. Neexistuje ode mne získat kotě bez PP !

ObrazekKoťata jsou registrována pod FIFe organizací. Odchází dle chovatelského řádu po 13.tém týdnu věku, očkovaná, s očkovacím průkazem a kupní smlouvou. Čipovaná dle přání a dohody. 

ObrazekKoťátka jsou po rodičích testovaných na FIV a FelV. Provedená sonografická vyšetření na HCM (onemocnění srdce) a PKD (polycystické onemocnění ledvin) jsou u mých chovných zvířat samozřejmé! Vyšetření mají zvířata provedena minimálně 1x za 2 roky.
ObrazekPokud si u mě koťátko rezervujete, máte do jeho odběru možnost se kdykoli na cokoli ptát a informovat a dle možností ho i navštěvovat. Ptejte se, protože jedině tak předejdeme vzájemně případným problémům či nedorozuměním. Koupě kotěte není levnou záležitostí a je důležité pro obě strany mít ve všem jasno.
ObrazekUvítám průběžný kontakt s Vámi do odběru kotěte a pokud máte internet, mohu zasílat fotografie, jak Vám maličký drobeček roste a můžete se těšit z jeho vývoje :-)  V dnešní době se ke kontaktu se zájemci hodně uplatní i Facebook.

Obrazek Koťata nedávám na splátky.Cena kotěte ode mne dpovídá jeho kvalitě.
Obrazek Koťáko dostane s sebou i malou výbavičku do začátku - hračku, granule do začátku, na které je zvyklé. Dostenete doporučení jaké stelivo mu pořídit do záchůdku a celkový návod, jak se o něj starat :-)

ObrazekPřípadným zájemcům, kteří by se rádi zůčastnili výstav, poradím a pomůžu s postupem ohledně vystavování, pokud budou chtít.

Poradím vždy a všem majitelům mých odchovaných koťat v otázkách péče o kočičku atd. Jedná se o takzvaný celoživotní "chovatelský servis"!

 
ObrazekV případě zájmu Vás zvu vždy na nezávaznou návštěvu, i když zrovinka nejsou koťata :-)!

__________________________________   

Pokud byste se chtěli na cokoli ohledně mého chovu zeptat, nebojte se a učiňte tak :-)
 Ráda odpovím na Vaše otázky a poskytnu  informace o chovu Něvských maškarád a co nebudu  vědět, zjistím a poradím! :)

 

Máte-li o má koťátka zájem do budoucna konktaktujte mne na Obrazek

 Nebo sledujte na stránkách mé aktuální chovatelské záměry

spol2.jpg

 na-stranky-kotata.jpg12dni.jpg

kki.jpg

untitled---1.jpg

Obrazek

Obrazek

ornament2012.jpg

Obrazek,Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky koťata vrh V